Hakkımızda

Novitopia, 2008 yılından beri Ar-Ge ve İnovasyon faaliyetleri yürütüp danışmanlık, kurumsal gelişim, mentörlük, yazılım, eğitim, eşleştirme gibi çözümler sunan SER Danışmanlık bünyesinde elde ettiğimiz bilgi ve birikimin bir sonucu olarak kuruldu.

SER Danışmanlık çatısı altında 2007 yılından beri 500’ün üzerinde özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşuna kurumsal gelişim, strateji geliştirme, proje yönetimi, Ar-Ge/inovasyon yönetimi, Ar-Ge/Tasarım merkezi kurulumu, AB projeleri, teşvik yönetimi gibi alanlarda verilen danışmanlık süreçlerini başarıyla yönettik. Bu sayede çok farklı yetkinliklere sahip deneyimli kadromuzla Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olduk.

Hiçbir zaman geldiğimiz seviyeyle yetinmedik. Her zaman gelecekteki ihtiyaçları ön görüp sahip olduğumuz yetkinliklerle müşterilerimize daha fazla nasıl değer sunarız sorusuna cevap aradık. Bunun sonucunda dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2015 yılında yazılım geliştirmeye başladık.

Başta kurucumuz Dr. Ömer Özdinç olmak üzere inovasyon başta olmak üzere kurumsal süreçlerin dönüştürülmesinde tecrübeli SER Danışmanlık ekibinin çalışmalarıyla Novizone isimli kapsamlı bir Ar-Ge ve proje yönetimi yazılımı ile Novipool isimli fikir/inovasyon yönetimi yazılımlarını kurumların inovasyon süreçlerini daha sistematik hale getirmek üzere geliştirdik.

Sektördeki 14 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeleriyle sizi tanıyan ekibimizle; ihtiyaçlarınız için fark yaratacak dijital ürünlerimizi, özel yazılım çözümlerimizi, yapay zekâ uygulamalarımızı ve farklı sektörler için kuruma özel araştırma ve geliştirme hizmetlerimizi Novitopia çatısı altında sizlere sunuyoruz.

 

Bize

Ulaşın

Merkez

Altunizade Mah. Yetimhane Sok. No: 8/7 Üsküdar / İstanbul

+90 216 545 28 21

[email protected]

Dijitalpark Teknokent

Kirazlıdere Mah. Eski Ankara Cad. A Blok 4-A No:17 Çekmeköy/İstanbul